سفرزون کجاست؟ سفرزون جایی‌ست که می‌توانید بلیط هواپیما، قطار، اتوبوس یا خدمات تور مسافرتی و هتل‌تان را در آن رزرو کنید. با سفرزون، فرقی نمی‌کند بخواهید با چه وسیله‌ای سفر کنید؛ هواپیما، قطار، اتوبوس یا حتی ماشین شخصی‌تان. فرقی هم نمی‌کند به‌دنبال رزرو هتل یا تور مسافرتی در کجای دنیا باشید، ما هرچیزی را که از سفر انتظار دارید برای‌تان در سفرزون تدارک دیده‌ایم و آن را به‌صرفه در اختیارتان قرار می‌دهیم.

  • سفر‌های سفرزون

ما می‌دانیم سفر چقدر برای شما مهم است؛ فرصتی کوتاه برای دور شدن از شلوغی‌های زندگی روزمره و ساختن لحظه‌هایی برای خوش‌گذراندن بدون نگرانی از ترافیک و آلودگی هوا. ما حس خوب انتظار در فرودگاه برای پرواز به سوی تعطیلات‌ را خوب می‌دانیم و نمی‌خواهیم این حس تلخ شود. می‌خواهیم همه‌‌ی این لحظه‌ها برای‌تان خاطره‌های شیرینِ سفرزونی شود که زمان به یادآوردن‌شان ناخودآگاه خنده‌ای بر لبان‌تان بنشاند. ما ارزش این لحظه‌ها را خوب می‌دانیم پس تمام سعی‌مان را می‌کنیم که در مسیر خرید بلیط یا رزرو خدمات به هیچ مشکلی برنخورید و نگران سفرتان نباشید. روی آسانی و سرعت‌ ارائه‌ی خدمات سفرزون حساب کنید!

 

  • تیم پشتیبانی سفرزون

تیم پشتیبانی سفرزون متخصص سفرند. آن‌ها قوانین فرودگاه‌ها، ترمینال‌ها، هتل‌ها و تورهای مسافرتی را خیلی خوب بلدند و در هر لحظه از سفر کمک‌تان ‌می‌کنند انتخاب‌های درستی انجام بدهید؛ این کمک می‌تواند مشاوره‌ی سفر، مشاوره‌ی خرید بلیط، رزرو خدمات، پشتیبانی خرید یا دریافت انتقاد‌ها و پیشنهاد‌های‌تان باشد.

تیم پشتیبانی سفرزون از ساعت8:30 تا ساعت 23 هرروز (حتی روزهای تعطیل) پاسخگوی شماست.

 

  • سفرهای به‌صرفه‌ی سفرزون

هر سفر برای ما چالشی برای نوآوری‌ است. نوآوری در به‌صرفه کردن سفر. پیش از این‌که شما صفحه‌ی اینترنتی سفرزون را باز کنید، کار ما برای ساختن و پیشنهاد سفرهای به‌صرفه به شما شروع شده است؛ ما سفرهای به‌صرفه را از سراسر دنیا پیدا می‌کنیم و به شما پیشنهاد می‌دهیم.

 

  • از سفرزون بیش‌تر بخواهید

برای ما کنسل کردن بلیط یا اصلاح اطلاعات شخصی، خدمات اولیه‌ی‌‌ سفر محسوب می‌شود و مطمئنیم که شما بسیار بیش از این‌ها از ما انتظار دارید. سفرزونی‌ها به سورپرایز‌شدن در سفر عادت دارند؛ سفرهایی که در آن قیمت‌ها شکسته می‌شوند، هتل‌ها لوکس‌تر از گذشته هستند و شما مثل آب خوردن به مقصدتان رسیده‌اید.

 

  • 8 سال سابقه‌ی خدمت‌رسانی

8 سال تجربه‌ و همکاری با بیش از 30 شریک تجاری بزرگ مثل: قطار رجا و شرکت‌های هواپیمایی ایرانی

 

  • پشتیبانی و مشاوره‌ی سفر

تیم پشتیبانی سفرزون متخصص‌‌های سفرند؛ با قوانین هواپیمایی، تورگردی، هتل‌های خارجی، قطار و اتوبوس به‌خوبی آشنا هستند و برای مشکل‌‌تان در سفر میان‌برهای فوری در چنته دارند.

 

  • فروش تلفنی سفر

سفرزون مجهز به سیستم فروش تلفنی بلیط هواپیما، قطار، اتوبوس و رزرو هتل و تور مسافرتی‌ست. این سیستم 7 روز هفته با شماره‌ی 87112 (021) آماده‌ی خدمت‌گذاری به شماست.